Genel

Bexy Online elbise alışverişim

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
bexy online elbise alışverişi
bexy online elbise

Herkese merhaba,

Her ne kadar yazın sıcak zamanlarına kavuşamamış olsak bile Mayıs’ı görmek yine de güzel. Havalar bir sıcak, bir soğuk gidiyor olsa da ben sıcacık yaz günleri için çoktan hazırlıklarıma başladım. Hem kendim hem de kızım için tiril tiril elbiseler, etekler  almaya devam ediyorum. Alışverişlerimi zaman zaman mağazalardan yapsam da internet alışverişi yapmak daha geniş seçeneklere ulaştırdığı için daha fazla hoşuma gidiyor. İnternet alışverişlerinde çoğu zaman güvensizlik duygusu yaşadığımız için  beni mutlu eden online  alışveriş detaylarımı sizlerle paylaşmak ve bu konuda size fikir vermek istiyorum. Bugün yine başından sonuna kadar huzurla alışveriş yaptığım Bexy Online Butik sitesinden bahsetmek istiyorum .

Bexy’den kızım için yazın vazgeçilmezi tiril tiril bir elbise aldım.   Yazın hem sıcak nedeni ile hem de rahatlığı açısından elbise giymeyi tercih ediyoruz.  Tatilde, sahilde ve günlük seçimlerimizde rahat, salaş elbiseler gerçekten hayat kurtarıcı olabiliyor.  Giyim ve aksesuar kategorisinde yüzlerce çeşit bulunan Bexy Online’de elbise modelleri  her zevke uygun çeşitlilikte.  Bizim tercihimiz Ekru üzerine kırmızı çizgili elbise oldu.  İki yanda cepleri olan salaş bir elbise arıyorsanız ön ve arkadan V yakalı bu elbiseye göz atmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.  %95 Viscose %5 Elastane kumaşı olan elbise diz boyunda.  Terletmeyen, kolay kırışmayan kumaşı kullanım kolaylığı da sunuyor.

Bexy Online’de kapıda ödeme hizmeti var

Özellikle ilk kez alışveriş yaptığım sitelerde özellikle kapıda ödeme imkanı sunup sunmadıklarına dikkat ederim. Alışverişlerime devam etmeden önce  ne ile karşılaşacağımı bir kere de olsa görmek isterim. Bexy Online kapıda ödeme imkanı sunan sitelerden olduğu için ilk alışverişimi kapıda ödeme seçeneği ile yaptım.  Paketlemeden, gönderi hızına, Görselde verilen ürünün aynısının gelmesine ve ürün kalitesine kadar hiç bir konuda hayal kırıklığı yaşamadım.  Bundan sonra da mutlu sonla biten alışverişler yapacağıma inanıyorum.

Bexy Online’de tüm ürünler kendi imalatları

Atlet, tişört, hırka, kazak, sweatshirt, ceket, pantalon, tulum, plaj giyimi  gibi bir çok çeşit bulunan Bexy, 1997 yılında kurulmuş ve kendi imalatlarını satışa sunuyor. Türkiye pazarının yanı sıra uluslararası pazarda da önemli bir yere sahip.  Bexy ürünlerini internet sitesi üzerinden inceleyebilir ya da İnstagram sayfaları üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yaz

Pin It