Güzellik

Bade Natural %100 doğal lavanta suyu yüz spreyi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
%100 DOĞAL LAVANTA SUYU YÜZ SPREYİ

Doğadan gelen gücü sanıyorum kimse yadsıyamaz. Geçmişten günümüze bitkilerin gücünden faydalanarak iyileşir ve güzelleşiriz. Bugün doğanın iyileştirici, onarıcı ve elbette güzelleştirici gücünün tek potada harmanlandığı bir üründen bahsetmek istiyorum.  Doğal ürünleri ile her geçen gün yıldızı biraz daha parlayan Bade Natural markasına ait %100 doğal lavanta suyu yüz spreyinden…

Lavantanın rahatlatan ve dinlendiren kokusu, onaran ve serinleten suyu ile birleşince ortaya cildimiz, ruhumuz ve saçlarımız için mucizeler yaratan tamamen doğal bir yüz spreyi çıkmış. Lavanta suyunun doğal bir parfüm olduğunu da düşünürsek Bade Natural %100 doğal lavanta suyu yüz spreyi için tek başına güzellik neferi diyebiliriz.

Bir süredir Bade Natural %100 doğal lavanta suyu yüz spreyini kullanıyorum.  Ürün 75 ml’lik sprey bir şişede bulunuyor. Sürekli elimin altında olmasını istediğim için boyut bana göre şahane tam çantaya atmalık büyüklükte. Tamamen katkısız ve doğal olan sprey, tüm cilt tipleri için uygun. Mis gibi lavanta koktuğunu söylemeden geçemeyeceğim. Muhteşem kokusu ve morun en güzel halini yansıtan rengi ile benim için her zaman ayrı bir noktada olan lavantayı bana daha fazla sevdiren bir ürün daha olamazdı. Lavanta tarlalarını her an yanımda taşıyormuş gibi bir his yaşatan ürünün elbette tek artısı kokusu değil. Aklınıza gelebilecek pek çok şekilde kullanabileceğiniz Bade Natural %100 doğal lavanta suyu yüz spreyinin inanılmaz kullanım alanlarından  bahsedelim biraz da …

Bade Natural %100 doğal lavanta suyu yüz spreyi kullanım alanları

  • Cildi nemlendiriyor.
  • Cildi pürüzsüzleştiriyor.
  • Cildin gün içinde ya da güneş sonrası serinlemesine ve yatışmasına yardımcı oluyor.
  • Lavanta suyu çok güçlü bir antioksidandır. Bu nedenle cildi koruma altına alıyor.
  • Tonik görevi gördüğü için cildin canlanmasına yardımcı oluyor.
  • Nemlendirici ve antioksidan özelliklerini maske olarak kullanmak için toz halinde kil ile karıştırabilirsiniz.
  • Doğal parfüm olarak kullanabilirsiniz.
  • Saçlarınıza uyguladığınız zaman kolay taranmasını, saçlarınızın parlak görünmesini ve saç diplerinin güçlenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Kuru ciltleri rahatlatan, nemlendiren ve onaran doğal bir çözüm olan lavanta suyunu günün her saatinde cildinize uygulayabilirsiniz.

Tam bir güzellik ve şifa kaynağı olan Bade Natural %100 doğal lavanta suyu yüz spreyini ben yazın hiç elimden düşürmedim.  Her özelliğine ayrı ayrı bayıldığım bu doğal sprey ile henüz tanışmadıysanız buradan satın alabilirsiniz.

Yorum Yaz

Pin It