Zayıflama kürleri

Yağ yakan maydanoz limon kürü

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Maydanoz limon kürü yapanlar
Maydanoz limon kürü

Fazla kilolardan kurtulmak zor gibi görünür ancak aslında sistem ve disiplin gerektiren bir süreçtir.  Çelik gibi sağlam bir irade, işe yarar yöntemler işinize gerçekten yarayacaktır. Vücudunuzda biriken fazla yağlardan kurtulmak doğru adımlarla aslında çok kolay. Düzenli beslenme, egzersiz ve yağ yakan kürler sizi kısa sürede forma sokacak.  Bugün sizlerle paylaşacağım yağ yakan kür, vücudunuzu şekle sokmanız için size istediğiniz desteği size fazlası ile verecek.  Yaz aylarında rehavete kapılarak kilo aldıysanız, size ilk fırsatta bu küre başlamanızı tavsiye ediyorum.

Maydanoz limon kürü faydaları

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu‘nun önerisi olan bu kür inanılmaz bir ödem atıcıdır. İdrar söktürür, yağ yaktırır ve karaciğer yağlanmasına iyi gelir. Metabolizmanızı hızlandırarak daha kolay forma girmenizi sağlar. Düzenli olarak uyguladığınız zaman sağlıklı beslenme ve egzersizle desteklerseniz elde edeceğiniz sonuca siz bile inanamayacaksınız.

Malzemeler

1 su bardağı oda sıcaklığında su
Yarım limon suyu
15 dal maydanoz

Hazırlanışı

Maydanozları ayıklayın ve iyice yıkayın.  Ayıkladığınız maydanozları mutfak robotuna koyun. Üzerine yarım limon suyu ve içme suyunu ilave edin. Tüm malzemeleri mutfak robotundan geçirin. Yağ yakan karışımı sabahları aç karnına kahvaltıdan 15 dakika kadar önce tüketin.

Yağ yakan maydanoz limon kürünün hazırlanışını ve faydalarını bir de Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun ağzından dinlemek isteyenler için sizin için buraya bir de Youtube videosu bırakıyorum.

Yorum Yaz

Pin It