Güzellik

Aischaa Saç Bakım Kürü 50 ml

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Aischaa Saç Bakım Kürü Yorumlarım
Aischaa Saç Bakım Kürü

Herkese merhaba,

Sağlıklı saçlara sahip olmak hepimizin hayali biliyorum. Özellikle benim gibi yerinde rahat duramayıp sürekli olarak saçı ile oynayanlar için sağlıkla parıldayan saçlar uzak bir hayal gibi görünebilir. Bu uğurda her yöntemi deneriz değil mi?  Benim de saçlarımı eski sağlığına kavuşturmak için denemediğim yol kalmadı. Limon tuzu ve protein, yumurta maskeleri, bakım yağları, gliserin… Aslında her yolun az ya da çok faydalı olduğunu gözlemledim. Bugün sizlere çok fayda gördüğüm bir yöntem, bir üründen bahsetmek istiyorum. Aischaa Saç Bakım Kürü benim gibi aceleciler için üretilmiş olsa gerek. Saçın durumuna göre 2-3 kullanımda gözle görülür bir gelişme fark ediyorsunuz. Ben 3. kullanımda saçımın halinden memnun kalmaya başladım.

Aischaa Saç Bakım Kürü ne işe yarıyor?

Ürünün saçınıza komple bakım yaptığını ve saçınızı temelden ele aldığını söyleyebilirim. Sağlıklı saç yapısına sahip olmanın yolunun öncelikle sağlıklı saç derisinden geçtiğini hepimiz biliyor ama sanki gözardı ediyoruz. İşte Aischaa  bu noktada ipleri eline alıyor. İlk olarak sağlıklı saç derisine ulaşmayı hedef alıyor. Saç derisinde yaşanan kepek, yağlanma ve pullanma problemleri ile savaşıyor.  saç derisinde tahriş ve kızarıklık varsa tedavi ediyor, nemlendiriyor. Saç derisinin sağlığına kavuşması, saç tellerini fazlası ile mutlu ediyor.

Kür nasıl uygulanıyor?

Ürün turuncu ve kremsi bir yapıya sahip. Saçınızı ıslatın ve yeterli miktarda ürünü parmak uçlarınızla saçınızın tüm bölümlerine masaj yaparak yedirin. Ben 8 pompa kullandım her seferinde yeterli geldi. Saçı 4 dakika kadar bekletin. Süreyi daha kısa tutarsanız ürün içerisinde bulunan aktif maddeler yeterli oranda nüfuz etmeyecek ve istediğiniz verimi alamayacaksınız. Bekleme süresinin ardından saçınızı iyice durulamanız gerekiyor. Kürü haftada bir kere uygulamanız yeterli.

Yıpranmanın fazla olduğu dönemlerde günlük kullanıma uygun olduğu söyleniyor ama bence en fazla haftada 2 yeterli. Sanki  fazlası saçınızı kurutabilirmiş gibi geldi bana .

 

1 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It