Genel

Rossmann online alışveriş yaptım

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Rossmann online alışverişim
Rossmann online alışverişi

Herkese merhaba,

Kozmetik ve özellikle temizlik alışverişi mağazaları arasında sanıyorum en sevdiğim marka Rossmann.  Rossmann bünyesinde bulunan markalara bayılıyorum ancak yakın zamana kadar yaşadığım ilçede Rossmann mağazası olmaması nedeniyle çok şikayet ediyordum. Yakın zamana kadar dedim çünkü geçtiğimiz aylarda Rossmann online alışveriş sistemini de başlattı ve ben inanılmaz mutlu oldum. Önceleri gerçekten Rossmann alışverişim kabusa dönüyordu. Bana en yakın Rossmann mağazası ile aramda rahat 1 saatlik mesafe vardı. Gitmek ayrı dertti, aldıklarımı taşıyarak dönmek ayrı dert. Neyse ki artık kabus bitti ve ben ilk Rossmann online alışverişimi yaptım.

İlk olduğu için küçük bir tereddüt yaşadım. Ne kadar sürede gelir? Aldıklarım kargoda kırılır mı? gibi endişelerim vardı ama inanın hepsi yersizmiş. Yılbaşından önce sanırım 30 Aralık 2019 gibi verdiğim siparişim 2 Ocak 2020’de elime ulaştı. Üstelik kargo durumum hakkında sürekli bilgilendirildim. Koliyi açar açmaz tüm endişelerim sabun köpüğü gibi kayboldu gitti. Rossmann, neredeyse her ürünü ayrı ayrı pat patlara sarmış ve dökülebilecek ürünlerin kapaklarını bantlamıştı.

İlk Rossmann Online Alışverişi / Neler Aldım?

Daha önce de belirttiğim gibi tereddütlerle dolu ilk alışverişimi genelde ihtiyaç alışverişi yaparak bitirdim. Domol temizlik mendillerine bayıldığım için çok amaçlı ıslak temizlik bezi ve Flink & Sauber ıslak yer temizleme mendillerinin dağ esintisi kokusunu tercih ettim. Narenciye kokulu olan elimde vardı. Tüm temizlik mendillerinde 2. ürüne %50 indirim olduğu için ikişer paket aldım . Le Petit Marseillais Çilek kokulu duş jeli 50 TL ve üzeri alışveriş yapanlar için inanılmaz indirime girmişti elbette kaçırmadım.  Procsin Body Boom C Vitaminli Uyuyan Maske merak ettiklerimden bir tanesiydi hemen kaptım bir tane. Beğenirsem almaya devam ederim.  Herbal Science shea butter aldım. Shea butter cildim ve saçım için vazgeçemediklerimden ama bu markayı ilk kez deneme fırsatı bulacağım.  Loreal Paris Saf Kil Detoks Maske hem etkisi hem de kullanım kolaylığı açısından tek geçerim dediğim bir ürün. Hazır yılbaşı indirimine girmişken aldım bir tane.  Son olarak denemediğim bir maske daha aldım . Claderm kil içerikli tek kullanımlık maske.  Deneyince yorumlarımı mutlaka yazacağım.

Sizler Rossmann’ı nasıl buluyorsunuz?Rossmann online alışveriş yaptınız mı? Bana yorum olarak yazarsanız çok mutlu olurum.

Herkesin yeni yılı sağlık, başarı, mutluluk ve huzur getirsin.

 

1 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It