Güzellik

Kırılan Tırnaklara Zeytinyağı Limon Mucizesi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Kırılan Tırnaklara Zeytinyağı Limon kürü
Kırılan Tırnaklara Zeytinyağı Limon

Bugün güçsüz tırnaklar ile başı dertte olan okuyucularımı düşündüm ve bir süredir denediğim harika bir yöntemi paylaşmak istedim. Kırılan tırnaklar, sararan tırnaklar ve uzamayan tırnaklar için hızlı ve etkili sonuç veren bir yöntem arıyorsanız çok doğru yerdesiniz demektir.  Kırılan tırnaklara zeytinyağ limon kürü daha ilk uygulamada bile etkili oluyor.

Vitaminsiz kalma, sağlıksız beslenme, temizlik maddelerini koruyucu eldiven olmadan kullanma, tırnakları uzun süre ojeli bırakmak ve hava almasını engellemek gibi bir çok etken yüzünden tırnaklarımız kırılır, sararır, üzeri katman katman ayrılır.  Tırnaklarınızı sağlıklı bir şekilde uzatmak ve tırnak kırılmasını önlemek için doğanın mucizelerinden faydalanabilirsiniz.  Hazırlaması ve uygulaması çok kolay bu uygulama ile çok kısa sürede bakımlı eller ve tırnaklara sahip olacaksınız.

Kırılan Tırnaklara Zeytinyağı Limon Yöntemi

Malzemeler

1 yemek kaşığı zeytinyağı

1 yemek kaşığı limon

1 parça pamuk

Hazırlanışı

Cam bir kaseye zeytinyağı ve limonu ilave ederek karıştırın. Pamuk yardımı ile temizlenmiş ve ojesiz tırnaklarınıza masaj yaparak sürün. Ellerinizi kullanmadan 30 dakika kadar bekleyin. Bekleme süresinin ardından tırnaklarınızı soğuk su ile temizleyin. Tırnak koruyucu sürün. Bu işlemi haftada 2 kere uygulayabilirsiniz.

 

2 Yorum Var

  1. Pingback: Evde Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri - Sen de İncel

Yorum Yaz

Pin It