Genel

Bade Natural / Saf Koruma Kolonya

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Herkese merhaba,

Hepimiz zor bir süreçten geçiyoruz. Tüm dünyayı saran Corona virüs salgını ne yazık ki ülkemizi de tehdit ediyor.  Pandemi olarak ilan edilen bu salgının bizleri bulması kaçınılmazdı zaten. Bu süreçte hepimizin daha dikkatli davranması şart. Zorunlu olmadıkça lütfen evde kalalım ve hem kendimizi hem de sevdiklerimizi koruyalım.   Beslenme ve uyku düzenimize dikkat edelim ve kişisel hijyen kurallarına uyalım.

Uzmanların açıklamasının ardından yüzde 70’in üzerinde alkol oranına sahip olan kolonya kullanımının virüse karşı önemli bir önlem olduğu ortaya çıkınca tüm Türkiye’de kolonya kullanımı arttı. Her yer misler gibi kolonya kokmaya başladı. Hangi kolonyanın daha etkili olduğu konusunda kafa karıştırıcı pek çok iddia ortaya çıktı. Hepimizin kafası karıştı.  Bir süredir bu konuda araştırma yapıyorum ve hem güvenilir bir marka olduğu için hem de içeriği nedeni ile tam bir koruma kalkanı oluşturduğuna inandığım için Bade Natural markasının saf koruma kolonyasını kullanmaya başladım.  Hepimiz gibi Corona virüse karşı ben de şahsi mücadelemi sürdürüyorum ve son zamanlarda elimin altında sürekli olarak Bade Natural Saf Koruma Kolonyası kullanıyorum.

Bade Natural Saf Koruma Kolonya Temizliyor ve Tazeliyor

Yüzde 70 oranında alkol içeren saf koruma kolonyası , içeriğinde bulunan %100 doğal aromaterapik uçucu yağlar sayesinde hem tazeliyor hem de temizliyor. Çay ağacı yağının koruyucu ve temizleyici özelliğini bilmeyen yoktur.  Uzun yıllardan beri alternatif tıp alanında antiseptik özelliğinden faydalanılan çay ağacı yağı, saf koruma kolonyasının içeriğinde önemli bir yere sahip.  Temizleyici, rahatlatıcı özellikleri ile bilinen Limon yağı, portakal yağı, bergamot yağı,Karanfil yağı, ıtır yağı, Paçuli yağı ve lavanta yağı da içeren saf koruma kolonyası harika kokuyor ve günün her saatinde kullanıma uygun.

Yukarıda bahsettiğim yağlar, uçucu yağlar olarak bilinir ve antiviral etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır.  Elde edilmesi oldukça zor ve zahmetli olan bu yağları %100 doğal olarak kullanan Bade Natural, yine bilimsel olarak faydası kanıtlanan alkolden de faydalanarak inanılmaz bir savaşçı oluşturmuş ve adını saf koruma kolonyası koymuş.

Şimdilerde evden çıkamadığım için elimin altında sürekli olarak bulundurduğum saf koruma kolonyası, bu zor günler bitince eminim çantamdan da eksik olmayacak.

Bu arada bir not düşmek istiyorum. Saf koruma kolonyasının kokusu oldukça kalıcı ama feminen değil. Bu nedenle hem erkeklerin hem de kadınların kullanımına fazlası ile uygun. Bade Natural Saf Koruma Kolonyasını araştırmak ya da satın almak isterseniz Bade Natural internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hepinize sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Yorum Var

  1. Pingback: Badenatural Saf Defans Limon Otu Vücut Koruyucu Sprey - Sen de İncel

Yorum Yaz

Pin It