Genel

Badenatural Saf Defans Limon Otu Vücut Koruyucu Sprey

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Doğal içerikli ürünleri ile hepimizin gönlünü kazanan Badenatural markasına ait yepyeni bir ürün müjdesi ile geldim.  Badenatural, özellikle yaz aylarının kabusu olan sinek ve böcek sorununu tamamen ortadan kaldıracak mis kokulu ve doğal koruyucu vücut spreyi ile yine hayatımızı kolaylaştıracak gibi görünüyor. Hem yetişkinler, hem çocukların kullanımına uygun olan Saf Defans Limon Otu Vücut Koruyucu Sprey, ev ortamında eşyaların üzerine de sıkılabiliyor. Böylelikle sinek ve böcekleri uzak tutarak tam koruma sağlıyor. Saf Defans Limon Otu Vücut Koruyucu Spreyi sizler için denedim. İşte detaylar…

Badenatural Vücut Koruyucu Sprey böceklere geçit vermiyor

Her ürününde doğanın gücünü arkasına alan Badenatural, ürün yelpazesine yine misler gibi kokan ve çok etkili koruyucu bir sprey ekledi. Badenatural Saf Defans Limon Otu Vücut Koruyucu Sprey, yaz aylarında hayat kalitesini aşağıya çeken sinek ve böcek derdine çare oluyor. Yazın sinek ve böceklere karşı hepimizin farklı mücadeleleri olsa da, ben çocuklarım olduğundan beri daha çok doğal mücadele yöntemlerini araştırmaya ve bu yöntemleri kullanmaya gayret ediyorum.  Bu yöntemler arasında kesin sonuç verenine rastlayamadığım için sürekli araştırmalar ve denemeler yapmaya devam ederken, doğallığına sonsuz güvendiğim ve farklı bakım ürünlerini severek kullandığım Badenatural’in yeni ürünü Saf Defans Limon Otu Vücut Koruyucu Spreyini denemeye başladım.  İnanın bu derece etkili olmasaydı bile sadece kokusu için kullanmaya devam ederdim. Benim gibi aromatik kokulara düşkünseniz bu spreyden asla vazgeçemeyeceksiniz.  İnanılmaz güzel kokan ve ferah bir limon kokusu ile sizi karşılıyor.  Limon kokusu derken, bildiğimiz kolonyalarda ya da temizleyici ürünlerde hissedilen yapay limon kokusundan bahsetmiyorum. Size ulaştığı ilk anda, sizleri huzura davet eden, ferahlatırken rahatlatan doğal bir kokudan bahsediyorum.

Limon otu kokusuna, nane ve okaliptüs yağları da kendilerine has kokuları ve etkileri ile eşlik ediyor. İçeriğinde bulunan Papatya suyu ise cilt korumasının yanında cildi nemlendirme görevini üstleniyor. Sprey, direkt olarak vücuda sıkılabiliyor. Kalıcı bir kokusu var ve cilt üzerinde yağlı bir tabaka bırakmıyor. Spreyi ayrıca bulunduğunuz ortama ya da eşyaların üzerine sıkabiliyorsunuz. Ayrıca %100 doğal bir ürün olduğu için çocuklara da güvenle uygulayabiliyorsunuz.

Sinek ve böceklerden korunurken güzel kokmak ve doğal ürün kullanıyor olmanın güvenini yaşamak isterseniz Badenatural Saf Defans Limon Otu Vücut Koruyucu Sprey  mutlaka incelemeniz ve şans vermeniz gereken bir ürün.  Pandemi döneminde içimi rahatlatan başka bir Badenatural ürünü ise saf koruma kolonyası oldu. Covid-19 mücadelesinde mutlaka evinizde, arabanızda ve çantanızda bulundurmanızı tavsiye ederim.

 

Yorum Yaz

Pin It