Genel

Acvit Yenileyici ve Nemlendirici Krem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Bugünün konuğu : Acvit Yenileyici ve Nemlendirici Krem

Geldik Eylül’ün sonuna,  neredeyse 2020 bitecek ama biz şu hepimize inanılmaz sıkıntılı bir sene yaşatan Corona salgınından kurtulup, derin bir oh çekemedik. En kısa sürede maske kullanmadan, kolonya ve dezenfektanlarla yıkanmadan geçireceğimiz huzurlu günlerin gelmesini diliyorum.

Kolonya, dezenfektan ve maske üçlüsünün  koruyuculuğunu yadsıyamam ama cildimize verdikleri zararı da görmezden gelemem. Peki ne yapmak lazım? Cildimize zarar veriyor diye hem bireysel hem de toplumsal sağlık için hayati önem taşıyan bu üçlüden vazgeçemeyeceğimize göre, verdikleri zararı tamir edecek yollar bulalım değil mi? Bu düşünceden yola çıkarak yaptığım araştırmalar sırasında Acvit markasının da bu düşünceyle ürünlerini revize ettiklerini öğrendim.  Ufku geniş, yeniliklere açık ve ihtiyaçlar doğrultusunda hareket eden markaları severim. Acvit bunların en başında gelir. Bugün bu markaya ait ve cildi onarmayı hedefleyen, en önemlisi günlük kullanıma uygun bir kremden bahsedeceğim.  Acvit Yenileyici ve Nemlendirici Krem detaylarını gelin birlikte inceleyelim.

Covit-19 virüsünden korunmak için sık sık el yıkıyor, alkol oranı yüksek kolonya ve dezenfektan kullanıyoruz.  Cildimiz kuruyor, nemini kaybediyor, yıpranıyor. Cildimiz ışıltısını kaybediyor.  İşte bu noktada imdadımıza Acvit yetişiyor.  Formülünde bulunan doğal bileşenler sayesinde cilde eski tazeliğini, nemini ve ışıltısını geri kazandırmayı hedefleyen krem, düzenli kullanıldığı taktirde yüksek alkol oranına sahip ürünlerin yarattığı hasarı, kolaylıkla tamir ediyor.  Üstelik size bir müjde daha vereyim .  Krem inanılmaz güzel kokuyor. Kalıcı ama rahatsız etmeyen pudramsı, çiçeksi bir koku diyebilirim.  Bir süredir kullanıyorum ve her sürüşte kokusu beni inanılmaz sarıyor.  Sonuç, ışıltılı ve nefis kokan bir ten.

Acvit Yenileyici ve Nemlendirici Krem ile 1 taşla 2 kuş

Acvit markasının ürünlerini çok severek kullandığımı sizlere daha önce söylemiştim. Çünkü çok işlevseller. Acvit, tek bir noktayı hedef alan ürünlere sahip değildir. Acvit,  sizi her zerreniz için ayrı ürün kullanmaya itmez. Birden fazla amaca hizmet eden ürünleri ile düzenli kullanımda, sizi olumlu sonuca mutlaka götürür. Acvit Yenileyici ve Nemlendirici Krem de diğer ürünleri gibi farklı hedefler doğrultusunda üretilmiş. Nemlendirme, cilde sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırma, onarma gibi faydalarının yanında kremin anti aging etkisi de var. Cildi toparlama ve düzenli kullanımda ciltte oluşan ince çizgileri düzeltme, kırışıklıklarla mücadele etme gibi görevleri de bulunan krem eminim benim kadar sizleri de mutlu edecek.  Ayrıca markayı daha yakından tanımak için daha önce yaptığım  röportajı buradan okuyabilirsiniz.

Yorum Yaz

Pin It