Güzellik

Sarkmış Göğüsleri Toparlayan Maske Tarifi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Sarkmış Göğüsleri Toparlayan Maske
Sarkmış Göğüsleri Toparlayan Maske Nasıl Hazırlanır?

Zaman içerisinde yerçekimine karşı koyamayan göğüsler sarkar ve bu durum oldukça can sıkıcıdır. Hızlı kilo  değişimleri, hamilelik, emzirme ve yaş alma gibi nedenlere bağlı olarak özellikle büyük göğüslü kadınlarda göğüslerde sarkma meydana gelir.  Sarkan göğüsleri toparlamak için düzenli göğüs egzersizleri yapmak ve birazdan size tarifini vereceğim maskeyi haftada bir kere uygulamak yeterli olacak.  Sarkmış Göğüsleri Toparlayan Maske Tarifi yazının devamında….

Göğüsleri Toparlayan Maske Malzemeleri

2 küçük boy patates

1 adet salatalık

1 yumurtanın akı

Sarkmış Göğüsleri Toparlayan Maske Nasıl Hazırlanır?

Patateslerin kabuklarını soyun. Derince bir kasenin içerisine patatesleri ve salatalığı rendeleyin. Rendelenen patates ve salatalığın içerisine bir yumurta akını ilave ederek iyice karıştırın.  Göğüslerinizi tamamen kaplayacak pamuklu iki parça kumaşın üzerine eşit bir şekilde patatesli harçtan yayın.  Kumaş parçalarını harç göğsünüze gelecek şekilde göğüslerinize sarın ve eski bir iç çamaşırı giyin. Bu şekilde 6 saat bekletin ve ılık su ile göğüslerinize aşağıdan yukarıya masaj yaparak durulayın.  En son göğüslerinize 30 saniye kadar soğuk su tutun. Bu işlemi haftada bir kere düzenli olarak uygulayın. Göğüslerinizin kısa sürede toparlandığını göreceksiniz.

Eminim bu maske ve biraz da göğüs egzersizleri sayesinde göğüsleriniz yeniden toparlanacak, dikleşecek ve sıkılaşacak. Maskeyi düzenli olarak uygulamanız gerektiğini unutmayın arkadaşlar. Bu maske özellikle emziren anneler ve hamileler için uygun değil. Sakın denemeyin.

Youtube kanalımı da takip etmeyi unutmayın  . Sevgiler

Yorum Yaz

Pin It