Diyet

2 haftada 5 kilo zayıflatan çay

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Zayıflatan çay

Hızlı ve sağlıklı kilo vermek için denenmiş zayıflama çayı tarifimizden faydalanabilirsiniz.  14 gün içerisinde 5 kilo verdiren çay sayesinde hızlıca forma girerek daha sağlıklı ve fit bir bedene kavuşabilirsiniz.

Diyet yaparken daha hızlı kilo vermek isteyenler, çeşitli çaylar ile zayıflama kürleri uygulayabiliyorlar. Metabolizma hızlandıran ve yağ yakmayı kolaylaştıran zayıflatan çaylar, düzenli kullanıldığı zaman oldukça etkili olabiliyor.  2 hafta içinde yaklaşık 5 kilo vermenize yardımcı olacak soda ve limon çayı, sağlıklı oldukça lezzetli bir tarif.  Limon içerdiği için tansiyon ve kalp hastalarının kullanmaması gereken bu çay, düzenli kullanıldığında hızla zayıflatıyor.

Zayıflatan çay tarifi

Soda limon çayı malzemeleri
  • 4 tatlı kaşığı yeşil çay
  • 1 litre kaynar su
  • 2 şişe maden suyu
  • 1 adet limon
Hazırlanışı

1 litre kaynamış suyun içerisine 4 tatlı kaşığı yeşil çayı atın ve 15 dakika kadar demlemeye bırakın. Demlenen ayın içerisine 1 limon suyunu ve limonun kabuklarını ilave edin. Son olarak 2 şişe maden suyunu ekleyin. Zayıflatan çay tüketmeniz için hazır. Oda sıcaklığında bekleteceğiniz bu çayı gün içerisinde rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Yorum Yaz

Pin It