Genel

Zade Vital’den Annelere Sağlıklı Bir Cilt Hediyesi!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Bu Anneler Günü’nde cildine özen gösteren kadınların tercihi Zade Vital Marine Kollajen oluyor. Cilde sinerjik etki sağlayan eşsiz formül, her yaşta güzelliğe davet ediyor. Marine Kollajen’in özel içeriklerinin klinik araştırmaları sonucunda; katılımcıların %88’inde derin çizgilerde dahi gözle görülür ve hissedilir bir azalma sağlıyor.

Balık kaynaklı kollajen desteği Marine Kollajen, yaşla birlikte ciltte azalan ve yapısı bozulan kollajenin, vücuda tekrar kazandırılmasını desteklemekte kritik bir rol oynuyor. Özgün içerikte bulunan vitamin ve mineraller ise cildi içeriden besleyerek, saç ve tırnak sağlığına da pozitif katkı sağlıyor. Hidrolize balık kollajeni ve elastin ile geliştirilen formül, hyaluronik asit, c vitamini, çinko, biotin, kavundan elde edilen süperoksit dismutaz, üzüm çekirdeği ekstresi ve flavonoidlerle destekleniyor.

Yaşa ve çevresel etkilere bağlı oluşan cilt problemleri için doğru seçim Zade Vital Marine Kollajen, annelerin bakım yolculuğunun vazgeçilmezi haline geliyor. Kapsül, toz saşe ya da içime hazır sıvı flakon formunu tercih edebileceğiniz Marine Kollajen, alerjen, pestisit, ilave şeker, GDO içermiyor.

*** Takviye edici gıdaları kullanmadan önce lütfen doktorunuza danışınız.

Yorum Yaz

Pin It