Genel

İçimde Suwen Var

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Herkese merhaba,

Bugün kendi gücünün farkında olan ya da içindeki gücü ortaya çıkartma cesaretine sahip olan tüm kadınlara hitap eden bir markadan bahsetmek istiyorum sizlere.   İç giyim ve plaj giyimi sektöründe kendini kanıtlamış bir Türk markası olan Suwen,  özgür ve yaşamdan ne istediğinin bilincinde olan kadınların her alanında yanlarında olmayı hedefliyor.

Biz kadınlar artık yaşamın her alanında varız. Anneyiz, çalışan ve üreteniz, eşiz, sevgiliyiz… Bu liste uzar gider ama en önemlisi içimizde bulunan gücün farkındalığı ile her yeni güne biraz daha özgür uyananız.  Kendimizi seviyoruz, kendimize güveniyoruz ve vücudumuzu seviyoruz. Bedenimiz bize ait ve bunun bilinci ile özgüvenimizi en yukarı seviyede tutmayı başararak yaşayabileceğimizi önce kendimize sonra topluma kanıtladık.  Bu önemli yolculuğumuz sırasında bizi anlayan, destekleyen markaları çok sevdik. Logosunda bile kadınların naifliği ve gücünü simgeleyen sembollere yer veren Suwen markası da bizi anlayan, destek olan ve toplumsal yerimizi sağlamlaştırma serüvenimizde asla yalnız bırakmayan markalardan.  Kurulduğu 2005 yılından bu yana kadınların her anlarında özgür, şık ve güvenli olmaları doğrultusunda hareket eden Suwen, yeni reklam kampanyasında bile kadınların içinde var olan gücün açığa çıkması gerektiğine vurgu yapmış.  O zaman gücünü içinden alan kadınlar olarak ‘İçimde Suwen Var’ diyelim mi?

Her anımda Suwen var

2005 yılından bu yana şıklık, zerafet, romantizm ve tutkuyu tek potada harmanlayan Suwen,  modellerinde pembe, yavru ağzı, ekru ve pudra renklerinin asaletini  yansıtıyor.  Suwen plajda, ofiste, sokakta, bebeğimize kavuşmak için gün sayarken ve bebeğimize kavuştuktan sonra kısacası hayatımızın her evresinde yanımızda yer alıyor. İç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, mayo & bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına  kadar her anımızda şıklıktan vazgeçmeden konforlu yaşayabileceğimizi gösteriyor.  Üstelik hepimizin ulaşabileceği fiyatları ile Suwen yine tüm kadınların kalbini kazanıyor.

Her ihtiyaca her zevke uygun bir Suwen sütyen var

İç giyimin insan psikolojisi üzerinde etkileri yapılan araştırmalarca kanıtlanmış. Özellikle kadınların giydikleri iç çamaşırları o an içinde bulundukları ruh haline fazlasıyla etki ediyor. Yine yapılan araştırmalar kadınların önemli bir toplantıya giderken dış kıyafetleri kadar iç çamaşırı tercihlerini de çok önemsediklerini ortaya koyuyor. Durum böyle olunca iç giyim modası da büyük önem taşıyor. İç giyim modasını yakından takip eden ve kendi iç giyim modasını yaratan Suwen’de her zevke, her ortama ve her beden tipine uygun sütyen bulunuyor.  Toparlayıcı, desteksiz, yarı destekli,  sporcu sütyeni, emzirme sütyeni, genç kızlar için özel olarak tasarlanan sütyenler, balenli ve balensiz sütyenler, dantelli ya da koton sütyenler, abiye sütyenler… Sınırsız seçenekte, renkte ve dokuda sütyenler arasında seçim yapmakta eminim çok zorlanacaksınız. Ayrıca son zamanlarda hepimizin bayıldığı bralet sütyen modelleri de sizi ciddi bir çıkmaza sokacak. O kadar şık , farklı ve rahat görünen bralet sütyenler var ki seçmekte zorluk yaşayaksınız.

Ayrıca pandemi dönemine rağmen tatil planları yapıldıysa Suwen mayo ve bikini modellerine mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.  Sahilde ya da havuz kenarında da bedenimizle gurur duymamızı hedefleyen Suwen, plaj giyimi ve pareolar konusunda da oldukça iddialı. Mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum.

Unutmayın ne giydiğimiz ve neyi tercih edeceğimiz sadece bizi bağlar.  Biz bütün gücümüzü içimizden alarak,  ileriye her zaman daha ileriye bakmaya devam edelim. Mucize aslında biziz ve hayatımız boyunca ihtiyacımız olan tüm mucizeler içimizde…

Herkese mucizelerle dolu günler dilerim…

 

 

Yorum Yaz

Pin It