Genel

OZONLABS SEPIA ANTI-AGING CİLT SERUMU

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Herkese merhaba,

Pandemi nedeni ile makyaj yapmayı minimuma indirenler buradalar mı?  Bir türlü bitmek bilmeyen pandemi nedeni ile eve kapanınca ben de makyajı azaltıp cilt bakımına ağırlık verenlerdenim. Bu nedenle elimin altında sıklıkla cilt serumları, nemlendiriciler, maskeler ve peeling ürünleri bulunuyor. İşin iyi tarafından baktığımda aslında iyi de oldu diyorum. Bu mecburi süreçte cildim dinlendi ve uzun soluklu bir bakıma alındı.

Cilt bakımına odaklandığımda da işin sırrının cildi temiz ve nemli tutmanın çok önemli olduğunu farkettim. İnanın neme doymuş bir cilt hem ışıldıyor hem de pürüzsüz bir görünüm kazanıyor. Bugün sizlere bahsedeceğim Ozonlabs Sepa Anti-Aging Serum, güzel bir cilde kısa sürede kavuşmanın anahtarını sunuyor.

Doğanın mucizeleri Sepia’da

Her alanda olduğu gibi cilt bakımında da doğanın bizlere mucizelerini sunduğunu biliyor ve elimden geldiğince kendimi doğal olana teslim ediyorum. Sepia’da, bizler için doğanın iki mucizesini harmanlayarak kullanışlı bir ambalaj içerisinde bizim hizmetimize sunmuş.  A, C, E ve D vitaminleri açısından zengin olan ayçiçeği yağı ile mucizeleri M.Ö. 2000’li yıllardan bu yana bilinen Çivit Otu sayesinde Sepia Anti- Aging Serum cilt ve saç bakımı konusunda nokta atışı yapan ürünler arasında yerini bulmuş.  Cilt bakımı için mükemmel bir seçim olan çivit otu, canımızı sıkan lekeler ve sivilcelerle mücadele ediyor. Düzenli kullanımda cildin aydınlık kazanmasına yardımcı oluyor. Ayçiçeği yağı ise vitaminler açısından zengin olan ve cildi yormadan bakım yapan yağlarda liste başı olabilir. Cildi koruma altına alır ve ince çizgilerin oluşmasını engelleyerek  genç görünmesini sağlıyor.

Ben bir süredir kullanıyorum. İnce çizgiler üzerinde gerçekten etkili diyebilirim. Yağ içerikli olmasına rağmen sürüldüğünde yağlı bir his oluşturmuyor. Çok çabuk emiliyor ve cildi uzun süre nemli tutuyor.

Sepia Anti-Aging Serum nasıl kullanılır?

Cildin nem kaybını önleyen Sepia Anti-Aging Serumu tek başına ya da Sepia Plus paket ürünleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

Sepia Plus paket içeriğinde aşaığda belirttiğim ürünler bulunuyor.

  • Sepia Anti-Aging Serum 30ml
  • Sepia Aydınlatıcı Cilt Tonik 100ml
  • Ozonlava Volkanik Maske 75ml
  • Ozonlabs Probiyotik Yüz Temizleme Köpüğü

Probiyotik yüz temizleme köpüğü ile cildinizi temizledikten sonra yeterli miktarda serum ile cildinize masaj yapın ve üzerine cilt toniğinden sıkın.  Ozonlava Volkanik Maske haftada 1 kere uygulayabilirsiniz.

Sepia Anti-Aging Serum tek başına kullanılacaksa cildinizi temizledikten sonra 3-4 damla serumu avucunuza alın  ve cildinize sürün.  3  dakika kadar masaj yaparsanız etkisi artacaktır. Günde bir ya da iki kere uygulayabilirsiniz.

1 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It