Diyet

Yağ Eriten Tarçınlı Karışım – 7 Günde 5 Kilo!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Yağ eriten karışım

Kilo vermek isteyenler, başarıya daha kolay ve daha hızlı ulaşmak için ev yapımı yağ yakıcı karışımlardan faydalanabilirler.  Hızlı kilo vermek için iyi birer destek olan bu karışımlar arasında etkisini kanıtlayanlar var.  Birazdan bahsedeceğim tarçınlı karışım etkisi kanıtlanmış yağ eriten içecekler arasında liste başı olabilir.

Yağ eriten tarçınlı içecek nasıl hazırlanır?

Sağlık  açısından faydaları saymakla bitmeyen  tarçın ve karanfil ikilisinin mucizevi bir şekilde kilo verdiği de uzmanlar tarafından sık sık dile getiriliyor.  İştahı kontrol altında tutan bu doğal mucizeler, metabolizma ateşleyerek kilo vermenize yardım ediyor. Şimdi size vereceğim yağ eriten çayı denediğiniz zaman kısa sürede etkisini göreceksiniz.

Malzemeler
  • 1 litre içme suyu
  • 5 adet karanfil
  • 1 adet çubuk tarçın
  • 1 tatlı kaşığı taze zencefil
Hazırlanışı

Bu tarifi soğuk içecek olarak ya da demleme yöntemi ile sıcak olarak tüketebilirsiniz. Tercih tamamen damak zevkinize kalmış. Soğuk olarak tüketmek isterseniz tüm malzemeleri bir sürahi içinde bekletmeniz yeterli. Sıcak olarak hazırlamak için kaynar suyun içerisine geriye kalan malzemeleri ilave ederek 15 dakika kapağı kapalı bir şekilde demleyin ve sonra tüketebilirsiniz.  Sıcak ya da soğuk şekilde hazırladığınız içeceğinizi her yemekten yarım saat önce bir su bardağı tüketmeniz ve sağlıklı besinleri tercih etmeniz sizi kısa sürede fazla kilolardan ve ödemden kurtaracaktır.

Yorum Yaz

Pin It