Diyet

Ayran İçerek Zayıflayabiliriz / Göbek Eriten Ayran Diyeti

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Ayran Diyeti
Ayran Diyeti

Hızlı zayıflamak isteyenler müjde! Bugün sizlerle birlikte ayran içerek nasıl zayıflayabiliriz tüm detayları ile inceleyeceğiz.  Daha önce ayran detoksu paylaşmıştım ve bu detoks sayesinde çok güzel kilo verenler oldu. Bugün yine baş kahramanı ayran olan harika bir tarif vereceğim.  Kilo vermek isteyenlerin kesinlikle denemesini öneriyorum. Gelin birlikte ayran diyeti ile nasıl zayıflanır inceleyelim.

Göbek eriten ayran diyeti nasıl yapılır?

Birazdan bahsedeceğim ayran diyeti sayesinde başta göbek bölgesi olmak üzere bölgesel fazlalıklarınızdan kolaylıkla kurtulabileceksiniz.  Oldukça pratik olan ve ekonomik olması nedeniyle bütçenize zarar vermeyen bu tarif eminim hepinizin favorisi olacak.  Ayran detoksunda hazırlanan ayran tarifinden biraz daha değişik hazırlanan ayran bu sefer maydanoz ile buluşarak ve sizi zayıflatacak. Gelelim sadece 3 malzeme ile hazırlanan ayran tarifimize…

Malzemeler
  • 4 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 şişe maden suyu
  • 9 dal maydanozun yaprakları
Hazırlanışı

Yoğurt ve maydanozu rondodan geçirelim.  Maydanoz ve yoğurt iyice karıştığında içerisine maden suyunu ekleyelim. Burada maden suyunu yavaş yavaş eklemek önemli.  Hızlı eklerseniz ayran köpürüp taşabilir.  Maydanoz ödem atmanıza yardım eden ve metabolizmanızı hızlandıran harika bir besin. Yoğurt ise yağ yakma özelliği ile öne çıkan mucizevi besinlerden.  Maden suyu da sizin mineral ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olacak. Hazırladığınız ayranı gece yatmadan 30 dakika önce tüketebilir ya da sabah kahvaltıdan önce içebilirsiniz.  Bu zayıflama kürünü uygularken sağlıklı beslenmeye ve gün içinde daha fazla hareket etmeye dikkat edin. Böylece etkisi çok daha hızlı olacaktır.

Yorum Yaz

Pin It