Güzellik

JOWAE NEMLENDİRİCİ YÜZ MİSTİ İLE FERAH BİR CİLT FERAH BİR YAZ!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Nemlendirici Yüz Misti

Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ve Fransa’nın üstün dermokozmetik deneyimini eşsiz bir uyum ile bir araya getiren Jowaé, Nemlendirici Yüz Misti ile yaz boyunca cildinizi ferahlatırken nemlendiriyor, anında tazelik sunuyor!

Tüm cilt tipleri ve hassas ciltlerin kullanımına uygun olan yüz misti, %97 doğal kaynaklı içerikleri ile cildi tedaviye hazırlıyor, derinlemesine nemlendiriyor ve cildin doğal dengesine kavuşmasını sağlıyor. Günün her anında, makyaj öncesi ve sonrası kullanıma uygun olan mist, tazeleyici bir bakım ritüeli sunuyor. Antioksidan etkili Lumifenol ve canlandırıcı özelliğe sahip sakura çiçeği suyu formülüyle ışıltılı ve ferahlamış bir cilt için eşsiz bir bakım sağlarken; saf su, bambu suyu ve yasemin notaları ile Asya esintilerinin eşsiz ferahlığını yaz aylarında cildinizde hisettiriyor.

Fiyat: 199 TL (200ml)

JOWAE MISTI NASIL KULLANILIR?

Jowaé mistinizi ister cildinizi bakıma hazırlamak için ister tonik gibi kullanabilirsiniz.

Birkaç saniyede cildinizi yenilemek için misti yüzünüze püskürtün. Anında nemlenen cildinizin ve sakura çiçeğinin büyüleyici kokusunun tadını çıkarın!

Ferahlatıcı bir etki için Jowaé mistinizi buzdolabında muhafaza edebilir ve gün içinde dilediğiniz kadar kullanıp cildinize eşsiz bir ferahlık sunabilirsiniz.

Jowaé mistinizi makyaj sonrası sabitleyici son bir dokunuş için kullanabilirsiniz!

Yorum Yaz

Pin It