Genel

Hindistan cevizi yağı ile nasıl kilo verilir?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiş olan Hindistan cevizi yağı özellikle saç ve cilt bakımı üzerine harikalar yaratıyor. Peki Hindistan cevizi yağı ile güzelleşirken zayıflamaya ne dersiniz? Gelin Hindistan cevizi ile nasıl zayıflanır? sorusuna birlikte cevap bulalım.

Hindistan cevizi yağı içerisinde bulunan yağların diğer yağlardan daha zor depolandığı unutmayalım.

Hindistan cevizi yağı nasıl kullanılır?

Hindistan cevizi yağı ile kilo vermenin en önemli kuralı, diğer yağları hayatınızdan çıkartmak olacaktır.
Kullandığınız tüm yağ çeşitleri yerine Hindistan cevizi yağı kullanarak hayatınıza yeni bir başlangıç yapın. Tüm yemeklerinizi Hindistan cevizi yağı ile hazırlayın.


Diyet yaparken günde 2 ile 4 yemek kaşığı Hindistan cevizi yağına izin veriliyor.


Hindistan cevizi yağı ile nasıl yemek yapılır?

Cilt bakımından saç bakımına kadar birçok alanda kullanılan Hindistan cevizi yağı dünyaca ünlü süper model Miranda Kerr tarafından da çok seviliyor. Durum böyle olunca ayarında kullanılan Hindistan cevizi yağının ciddi anlamda formda kalmanın anahtarı olduğunu düşünmeden edemiyoruz. Hindistan cevizi yağının kahvenizi ya da çayınızı arama eklemek için kullanabilirsiniz. Yemek yaparken sebzelerinizi pişirmek için kullanabilirsiniz. Hindistan cevizi yağı ısıya maruz kalabilen bir yağ olduğu için korkmanıza gerek yok. Sabah kahvaltılarında omlet hazırlarken Hindistan cevizi yağından faydalanabilirsiniz. Sağlıklı kek ve kurabiye tariflerinde yine hindistan cevizi yağı kullanabilirsiniz.

 Şimdiden afiyet olsun.

Pin It