Güzellik

Pielor Vital İnfusion Kömür Yüz Maskesi Serisi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
PİELOR VITAL INFUSION KÖMÜR SERİSİ
PİELOR VITAL INFUSION KÖMÜR

Cilt bakımı rutininin en gerekli adımlarından bir tanesi yüz maskeleridir. Yüz maskeleri inanılmazdır. Çabuk etki ederler ve hızlı sonuç verirler. Cildinizin tüm ihtiyacını karşılamaya yetecek kadar çeşitli ve pratiktir. Özellikle son yıllarda biz kadınların yüzünü güldürecek ve hayatını kolaylaştıracak çeşitlilikte hazır yüz maskeleri kozmetik raflarını süslemeye başladı.  Aydınlatan, ferahlatan, gözenek küçülten, nem veren, yaşlanma karşıtı, leke düşmanı, arındırıcı…   Sayısız amaca hizmet eden maskelerin arasında popülerliği her geçen gün artan maskeler, son zamanların mucize buluşu bambu kömür tozu içerenler oldu. Ben de bugün sizlere bambu tozu içeren Pielor Vital İnfusion Kömür yüz maskesi serisinden bahsetmek istiyorum.

Güzelliğimizi vurgulamak için kullandığımız ürünlerin kalitesi çok önemli. Güven duymadığımız ürünleri kullanmak cildimize ciddi hasarlar verebilir. Kaş yapayım derken göz çıkartmamak için güvenilir ve işinin sorumluluklarının bilincinde markaları tercih etmek şart.  Bu kriterlere dikkate alarak seçim yapmaya özen gösteriyorum. Pielor markası bu anlamda kendini ispat etmiş olan markalardan. Ürün yelpazesinde 27 ayrı kategoride 300’ün üzerinde çeşit bulunan Pielor markası, kozmetik sektöründe yerini her gün biraz daha sağlamlaştıran güçlü bir marka.  Saç, cilt, vücut bakım ürünlerinden, bebek ürünlerine ve parfümlere kadar geniş bir ürün grubuna sahip.

Bu yazıda ben markaya ait maskelerden bahsedeceğim. Markanın Peel off maskelerinin yanında Renewal Code, Vital İnfusion, Vital İnfusion Kömür ve Hammam El Hana olmak üzere dört ayrı kağıt maske serisi bulunuyor. Kağıt maskeler hem kullanım kolaylığı hem de maskenin içeriğini daha yoğun bir şekilde cilde aktardığı için benim öncelikli tercihim. Cilt üzerinde mucize etkileri olduğunu bildiğim bambu kömürü tozu içeren Vital İnfusion Kömür serisi ise denemek için sabırsızlandığım bir seri oldu.

Pielor Vital İnfusion Kömür serisini yakından inceleyelim

Seriye ait 6 adet maske bulunuyor. Seride aydınlatıcı, ferahlatıcı, sıkılaştırıcı, serinletici, arındırıcı ve kirlenme karşıtı özellikleri ile her ihtiyaca ayrı bir maske mevcut.

Vital İnfusion kirlenme karşıtı siyah maske

Günümüzün en büyük sorunu çevre kirliliği ve bu çevresel faktörler cildimizi olumsuz etkiliyor. Seriye ait olan bu maske, cildimizi kirlere karşı korumayı hedefliyor. Cilt üzerinde kirlenmeye karşı görünmez bir bariyer oluşturan Vital İnfusion kirlenme karşıtı siyah maske kanola tohumu yağı içeriyor.

Vital İnfusion arındırıcı siyah maske

Bakım ürünlerinde lavanta içerenlerin bende her zaman ayrı bir yeri var. Lavanta dinlendirir, huzur verir, antiseptiktir ve çok eskilerden beri iyi şans getirdiğine inanılır. Son özellik bana psikolojik olarak hep iyi gelmiştir ve sizlere de tavsiye ediyorum. Bu maske de lavanta özü içerdiği için benim favorim haline geldi. Cildin arınmasında yardımcı oluyor.

Vital İnfusion serinletici siyah maske

Seri içerisinde bulunan diğer maskeler gibi bu maske de gözeneklerin küçülmesine ve cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Deniz minerallerinin ciltte yarattığı mucizeleri evinize getiriyor ve cildin serinlemesini destekliyor.

Vital İnfusion sıkılaştırıcı siyah maske

Daha sıkı bir cilt sanıyorum hepimizin ortak hayali. Serinin bu maskesi bu hayalin gerçekleşmesinde sizin büyük bir yardımcınız olacak. İçeriğinde faydaları kanıtlanmış olan rezene özü bulunuyor.

Vital İnfusion ferahlatıcı siyah maske

Mentolün verdiği ferahlık hissini sevenler bu maskeye bayılacak. Cildin daha pürüzsüz görünmesine, gözeneklerin küçülmesine yardımcı olan bu maske, mentolün ferahlığı ile cildinize nefes aldıracak.

Vital İnfusion aydınlatıcı siyah maske

Pürüzsüz, gözenek görünümü az ve aydınlık bir cilde sahip olmayı sanıyorum hepimiz istiyoruz. Dut özü içeriği ile daha aydınlık bir cilt isteyenlerin bu amacına hizmet eden maske, serinin en popüleri olacak gibi görünüyor.

Pielor Vital İnfusion Kömür nasıl kullanılır?

Maskeleri uygularken cildimizin temiz ve kuru olmasına özen göstermemiz gerekiyor.  Maskenin paketini açıyoruz ve ürünü çıkarıyoruz. Kuru ve temiz yüzümüze iyice yerleştirdikten sonra kenarlarını da elimizle hafifçe bastırarak maskenin yüzümüze tamamen oturmasını sağlıyoruz. Maskeyi çıkarmadan 20 dakika bekliyoruz. Bekleme süresini bakım ritüeli haline getirmek isterseniz sevdiğiniz bir kokulu mum yakmanızı ve kendinize bitki çayı yaparak kendinizi şımartmanızı tavsiye ediyorum.  Bekleme süresinin ardından kağıt maskeyi yüzünüzden çıkarın ve yüzünüze dairesel haraketlerle masaj yaparak kalan ürünü iyice yediriyoruz. Durulamanıza gerek olmayan bu seriyi uygulamak oldukça kolay.

Pielor markasına ait o kadar güzel ürünler ve setler bulunuyor ki markanın internet sitesine girdiğiniz zaman kendinizi kaybetmemeniz imkansız.  İlerleyen dönemlerde oğlum için Baby Love, kendim için de Hammam El Hana serisini denenecekler listesine aldım bile.

 

2 Yorum Var

  1. Avatar

    Güven duyulabilecek bir markanın ürününü çok detaylı ve ipuçları ile tanıtılmış.
    Teşekkürler editor

  2. Pingback: Pielor Hammam El Hana Serisi - Damask Rose - Sen de İncel

Yorum Yaz

Pin It