Güzellik

Ucanbe Makeup Beauty Mask 18 Colors Eyeshadow

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

 

ucanbe makeup mask
ucanbe makeup

Renkli kozmetik tutkunlarını aşırı mutlu edecek bir marka önerisi ile sizlerleyim. Aliexpress ve Amazon’da mağazaları olan Ucanbe Makeup, göz kamaştıran ürünleri ile makyaj meraklılarının ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Markanın mağazalarına giriş yaptığınızda kendinizi renklerin hakim olduğu büyülü bir dünyada buluyorsunuz. Işıltılar ve renkler adeta dans ediyorlar.  Markanın satışa sunduğu zengin seçenekleri Ucanbe Makeup Aliexpress mağazasında inceleyebilirsiniz. Ben bugün sizlere mat ve ışıltılı toplam 18 rengin buluştuğu Mask paletinden  bahsetmek istiyorum.

Ucanbe mask paleti 18 renkten oluşuyor

Palet Roam ve Soar adı verilen iki ayrı bölümden, 10 ışıltılı ve 8 mat renkten oluşuyor. Roam bölümünde en ortada bulunan renk hariç diğer 8 renk kadifemsi mat tonlardan oluşuyor. Soar bölümü ise etkileyici bir göz makyajı için ihtiyacınız olan görüntüyü elde etmenize yardımcı olan  9 ışıltılı tondan oluşuyor. Işıltı belki de anlatmak için biraz hafif kalabilir. Bu tonlar için holografik pırıltılar elde edebileceğiniz preslenmiş glitter diyebiliriz.

Palette bulunan renklerin pigmentleri oldukça yüksek. Kalıcılık yeterli. Baz kullanmadan bile uyguladığınızda sizi gün boyu mutlu edecek bir kaliteye sahip. Baz kullandığınızda ise çok daha verimli kullanabileceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim. Mat olan renkler az miktarda tozutuyor ama rahatsız edici ölçüde değil. Bu palette bulunan renkleri ister elinizle isterseniz fırça yardımı ile rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Her an elinizin altında olmasını isteyeceğiniz paletin raf ömrü ise 3 yıl.

Yüzlerce farklı göz makyajı yapmanıza olanak sağlayan bu paletin satış fiyatı $9.80.  Ambalaj oldukça sağlam ve firma tarafından özenli bir paketleme ile gönderiliyor. Ortalama 25-30 gün içerisinde elinizde oluyor. Bekleme süresini yapacağınız göz makyajlarını planlayarak geçirebilirsiniz. 

Markanın Aliexpress mağazasına girdiğinizde büyüleneceğinizi daha önce söylemiştim. Markaya ait harika paletler ve rujlar benim aklımdan çıkmıyor diyebilirim. Özellikle Aromas paletine, 12 renkten oluşan dudak kalemlerine ve 6 rengi bulunan metalik rujlarına aşık olmuş olabilirim.  Ayrıca mağazada çok uygun fiyatlardan satışa sunulan makyaj çantalarını ve kozmetik ürün  setlerini de incelemenizi öneriyorum. Hepsi ayrı güzel olan kozmetik ürünleri arasında kendinizi kaybedeceğinizi garanti ediyorum.

Hepinize Ucanbe Makeup mağazalarının ışıltılı dünyası gibi renkli bir hayat diliyorum.

 

4 Yorum Var

  1. Pingback: UCANBE Aromas Nudes Eyeshadow Palette - Sen de İncel

Yorum Yaz

Pin It