Diyet

Beli 5 cm incelten çay tarifi – Bel incelten çay

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
bel incelten çay

Fazla kilolar bel ve göbek bölgenizde toplanıyorsa işiniz biraz daha güç demektir. Bel ve göbek yağlarından kurtulmak için ekstra efor harcamak ve zaman zaman bu bölgelerde toplanan bölgesel yağlardan daha kolay kurtulmanızı sağlayacak desteklerden faydalanmak durumunda kalmak zorunda kalabilirsiniz. Belinizi 5 cm incelten çayı her evde bulunan malzemelerle kolaylıkla hazırlayabilir ve tüketebilirsiniz.

Özellikle elma tipi vücut yapısına sahip olanlar için bel ve göbek çevresinde toplanan inatçı yağlardan kurtulmak oldukça zordur. Sağlıklı bir beslenme planı, egzersiz, bel incelten korseler ve bel incelten çay desteği kısa sürede sizi bölgesel yağlardan kurtaracaktır. Ben etkisi büyük olan ekonomik ve pratik tarifleri çok severim ve sizlerle de bu tür tarifleri keyifle paylaşırım. Belinizi 5 cm inceltmeyi hedefleyen bu destekleyici çay bu tür tariflerden biri.

Bel incelten çay malzemeleri

500 ml içme suyu
6 adet defne yaprağı
5 gram toz tarçın
1 tatlı kaşığı bal

Nasıl hazırlanır?

Suyu kaynatın. Kaynamaya başlayan suyun içerisine defne yaprağını ve tarçını ilave ederek ocağın altını kısın. Karışımı kısık ateşte 3 dakika kadar kaynatın ve ocağı kapatın.  Bu şekilde çayı demlemeye bırakın. 5 dakika kadar demledikten sonra çayı süzün ve balı ilave edin. Hazırladığınız çayı aç karnına tüketin. Düzenli ilaç kullanıyorsanız ya da kronik bir rahatsızlığınız varsa çayı kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın.

 

 

 

Yorum Yaz

Pin It