Diyet

Selahattin Dönmez’den bölgesel zayıflatan tarif

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Bölgesel zayıflamak
Bölgesel zayıflatan tarif

Göbek ve basen bölgesinde biriken inatçı yağlar oldukça sinir bozucudur.  Zayıflamak zordur ama bölgesel zayıflamak daha zordur diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.  Ünlü Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen Selahattin Dönmez’den bölgesel zayıflatan pratik bir içecek tarifi var.  Bazı formüller sayesinde bölgesel zayıflamanın kolay olduğunun altını çizen Dönmez, özellikle tropikal meyvelerin bölgesel yağlanmanın önüne geçilebileceğini belirtiyor.

Diyet ve egzersiz yapmanın zayıflamak üzerinde bulunan etkisi tartışılmaz ancak Dönmez’in danışanlarında bizzat denediği ve bel, kalça, basen gibi bölgesel yağlanmaları ortadan kaldırmada olumlu etkisini fark ettiği bu içecek, yaza daha fit girmenize yardımcı olacak. Elbette bölgesel eriten tarifin tek başına mucize yaratmayacağını da söylemeliyim.

İşte bel, basen, kalça eriten tarif…

Bölgesel zayıflatan içecek tarifi

Malzemeler
  • 1 adet olgun mango
  • Yarım havuç
  • 1 parmak kalınlığında taze zencefil
Hazırlanışı

Mangonun kabuklarını soyun ve çekirdeğini çıkartın.  Havuç ve taze zencefili soyun. Tüm malzemeleri katı meyve sıkacağında sıkın. Bölgesel zayıflatan içeceğiniz hazır! Bu malzemelerden 1 su bardağı içecek çıkıyor. Gece yatmadan önce taze olarak hazırlayarak tüketin.

Afiyet olsun …

Youtube‘da bölgesel yağları hedef alan egzersizlere de bakabilirsiniz. Eminim zayıflama sürecinize hız kazandıracaktır. Kısa sürede bel, göbek ve basen bölgenizi eritmek için sağlıklı beslenmeyi, bol bol su içmeyi, egzersiz yapmayı ve size verdiğim Selahattin Dönmez tarifini denemeyi unutmayın.  Yaza daha formda girmek için bu basit formüller oldukça etkili.

Yorum Yaz

Pin It