Güzellik

Farmasi Glamorous EDP Kadın Parfümü 50 ML / @farmasicihemsire

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Farmasi Glamorous
Glamorous

Herkese merhaba,

Kokuların insan psikolojisi üzerinde etkileri bilimsel olarak kanıtlanan bir gerçek. Benim için de kokuların önemi çok büyük. Çoğu zaman anılarım bile kokularla hatırlatır kendilerini. Durum böyle olunca her daim güzel kokuların bana eşlik etmesini isterim ve bunun için güzel parfümlerden destek alırım. Kalıcı ve en sevdiğim kokuların harmanından meydana gelen parfümlerin büyüsü etrafımı sarsın isterim. Elbette o an kullandığım parfüm, ruh halime göre seçilir.  Farmasi Glamorous parfüm de son zamanlarda favorim oldu.  Farmasi ürünlerini zaten sevmişimdir ama inanın bu parfümleri benim için ayrı bir kefede. Her biri imza koku olmaya aday Farmasi parfümlerinden Glamorous parfümü gelin birlikte inceleyelim . Ayrıca size ilgili, güler yüzlü ve Farmasi ürünlerinde kendini eğitmiş, bilgili bir Farmasi temsilcisi önerisinde de bulunmak istiyorum.

Coşkulu,tutkulu ve masum : Glamorous

Parfümlerde kalıcılığın dışında içerisinde barındırdığı kokuların uyumuna ve bu kokuların yansıttığı enerjiye önem veririm.  Mutlu etmeli, cezbedici olmalı, huzur vermeli ve bir tık tutku barındırmalı. Farmasi Glamorous parfüm içeriği ile tüm beklentilerimi karşılıyor. Ne tek başına çiçeksi ne başlı başına odunsu ne de bütünüyle oryantal bir koku olmaması beni büyülüyor.  Glamorous  parfüm için  öncelikle çiçeksi ve meyveli bir parfüm diyebiliriz ama bana göre bu tam bir yanılgı olur.  Bergamot, Portakal Çiçeği ve Elmanın, Müge çiçeği ve Gül ile buluşmasının ardında sandal ağacı, misk ve vanilyanın ince dokunuşları bu parfümü alıp tamamen başka bir noktaya koyuyor. Kokusu ile cezbeden Glamorous, şık tasarımı ile kendisine çekiyor. Çok şık ve keskin çizgilere sahip kırmızı şişesi, kullanıcısını daha ilk başlarda özel hissettirmeye başlıyor.

Farmasi Glamorous Parfüm nereden alınır?

Her ürünü ayrı güzel olan Farmasi ürünlerini bir çok yerden bulmanız mümkün. Ancak ben size alışverişlerimi her zaman mutlu bir şekilde tamamladığım @farmasicihemsire sayfasını önermek istiyorum. Güler yüzlü hizmet alırken, ihtiyacınız olanı nokta atışı ile size sunan ve siparişleri ışık hızı ile yollayan bir Farmasi temsilcisi arıyorsanız önerimi dikkate almanızı tavsiye ediyorum.  Sayfaya buradan ulaşabilir, merak ettiklerinizi kendisine rahatlıkla sorabilirsiniz.

Pin It