Genel

Bio-Oil Kullanmaya Şimdi Başlayın 8 Haftada Yaza Çatlaksız Girin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Zengin içeriğinde papatya, biberiye, lavanta ve kalendula yağlarıyla birlikte A ve E vitaminleri ve çok özel bir etken madde olan PurCellin Oil™’i barındıran Bio-Oil, sadece 8 haftada çatlak görünümünü hafifletmeye yardımcı oluyor.

 Pandeminin gölgesinde ikinci yazımıza girmeye hazırlanıyoruz. Uzun süredir zamanımızın çoğunu evimizde geçiriyoruz. Bu sürede neler yapmadık ki? Okumadığımız kitapları okuduk, filmler izledik ve kişisel gelişim ve sağlık konularında farkındalığımızı artırdık. Yaz kapıdayken şimdi sıra yazın vücudumuzun nasıl gözükeceğine geldi. Bunlardan biri de çatlaklarımız! Sadece 8 haftada çatlaklarınızın görünümünü en aza indirmeye, en iyi halinizle sahillere inmeye  hazır mısınız?

Almanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Güney Afrika’da birbirinden farklı tıp fakültelerinde yapılan klinik çalışmalarda etkisi kanıtlanan Bio-Oil, düzenli olarak günde iki kez kullanıldığında sadece 8 haftada çatlak oluşumunu önlemeye ve mevcut çatlakların görünümünü hafifletmeye yardımcı oluyor. Formülünde papatya, biberiye, lavanta ve kalendula yağlarıyla birlikte A ve E vitaminlerinin yanı sıra çok özel bir etken madde olan PurCellin Oil™’i bulunan Bio-Oil’i karın, göğüs, bel, kalça, bacak gibi çatlak oluşumuna yatkın bölgelere masaj yaparak uygulanıyor. Hafif yapısı sayesinde yağlı bir his bırakmadan, cilt tarafından hızlı bir şekilde emilen Bio-Oil, yüz için de kullanılabiliyor. Cildi yağlandımadan nemlendiren Bio-Oil, kırışıklık ve leke görünümünü azaltıyor, cilde aydınlık bir görünüm kazandırıyor.

Bio-Oil Hakkında

Dünyanın bir numaralı çatlak bakım ürünü Bio-Oil, bitki özleri ve vitaminleri bir araya getiren bir cilt bakım yağıdır. Hızlı kilo alıp verme, ergenlik döneminde yaşanan hızlı boy uzaması, hamilelik veya vücut geliştirme nedenleriyle oluşan çatlakların sekiz haftada gözle görülür şekilde azalmasını sağlayan Bio-Oil, Avrupa Parlamentosu Yönetmeliği ve Kozmetik Ürünleri Konseyinin güvenlik denetimlerine tabidir ve hamileler de dahil olmak üzere herkesin kullanımına uygundur. Bu zamana kadar pek çok ülkede düzenlenen yarışma ve etkinliklerde toplam 190’dan fazla ödüle layık görülen Bio-Oil, dünyanın önde gelen sağlık ürünleri şirketi Perrigo çatısı altında tüketiciler ile buluşmaktadır.

Perrigo Hakkında

1887 yılında kurulan dünyanın önde gelen kişisel bakım ve sağlık ürünleri şirketi Perrigo, Türkiye’de 2009 yılından beri faaliyetlerini sürdürüyor. Dermokozmetik, kilo kontrolü, bit tedavisi, el ve ayak sağlığı, deodorant, depilasyon, gebelik testi, tansiyon ölçüm cihazları kategorilerinde faaliyet gösteren Perrigo Türkiye’nin bünyesinde Sebamed, Bio-Oil, Paranit, Predictor, XL-S, Vectavir, Gvyna, Deotak ve Omron gibi çoğu kategorisinde lider markalar bulunuyor.

Yorum Yaz

Pin It