Güzellik

Clarté Aromatherapy Lavanta Suyu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Clarté Aromatherapy

Doğal olanı seviyoruz ve özellikle son yıllarda hepimiz doğala dönmeye çalışıyoruz. Günümüz şartlarını düşündüğümüz zaman doğallığı hayatımızın her alanına dahil edemiyoruz ama doğru seçimlerle olabildiğince saflığın güzelliğini yaşayabiliriz. Bugün sizlerle güzellik ve bakım alanında doğaldan yana doğru seçim yapmanızı kolaylaştıracak yeni bir markadan bahsetmek istiyorum. Clarté Aromatherapy markasını yakından incelediğiniz de eminim siz de bana hak vereceksiniz.

Doğanın ışıltısını hayatınıza yansıtın

Clarté anlam olarak ışık ve aydınlık demek. Marka, bu ismi seçtiğinde aslında amacını tek bir kelime ile net bir şekilde belirtmiş.  Doğanın aydınlığını ve saf olanın  içerisinde barındırdığı ışığı, tamamen saf aromaterapi ürünleri ile sizlere sunmayı hedefleyen Clarté Aromatherapy, Sağlık Bakanlığı onaylı ve %100 saf içerikli ürünleri ile  cidinizi beslerken ruhunuzu da aydınlatmayı istiyor.  Markanın uçucu yağlardan sabit yağlara, bitki sularından aromaterapi tekstil ürünlerine kadar inanılmaz güzellikte çeşitleri bulunuyor. Haftada 3 gün uygulandığı zaman evinizde biriken nazardan tutun bildiğiniz ve bilmediğiniz tüm kötü enerjileri  yok eden adaçayı tütsüne mutlaka göz gezdirmenizi öneriyorum.

Clarté Aromatherapy Lavanta Suyu her alanda yardımcım

Markanın doğal olarak hazırlanmış bitki suları inanılmaz. Gül suyu, papatya suyu ve lavanta suyu mevcut. Ben doğadan gelen lavanta mucizesine inanan biri olduğum için lavanta suyunu tercih ettim. Eski zamanlarda lavantanın iyi şans için kullanıldığını da unutmamak gerek.  Her alanda kullanabildiğimiz lavanta suyunu benim kadar işlevsel kullanan yoktur eminim.  Cildi serinleten ve doğal olarak nemlendiren lavanta suyunu gözenekleri sıkıştırmak için tonik olarak da kullanıyorum. Saç dökülmesini önleyen ve saçların parlamasına destek olan lavanta suyunu saçlarım için de kullanıyorum. Benim için son zamanlarda en önemli kullanım alanı ise oldukça farklı. Ben lavanta suyunu bit önleyici olarak çocuğumda kullanıyorum.  Oğlum 4 yaşında ve kreşe gidiyor. Bir süredir kreşte bit salgını sıkıntısı var. Çok şükür bize geçmedi ama geçebilme ihtimaline karşı ben oğlumun saçlarına mutlaka lavanta suyu sıkıyorum. Belki bilmeyenler vardır. Lavanta kokusu çok ciddi bir böcek ve bit kovucu. Mesela bit rozetlerinde ya da bit tokalarında da lavanta kullanılıyor.  Ben de tercihimi doğal önlem olarak lavanta suyundan yana kullandım ve içim rahat. Ayrıca lavanta suyunu doğal parfüm olarak kullanabilir ya da lavanta bitkisinin rahatlatıcı özelliğinden faydalanarak gece yatmadan bir iki fıs yastığınıza sıkabilirsiniz.

Clarté Aromatherapy ürünlerini buradan, lavanta suyunu ise buradan inceleyebilirsiniz.

Herkese doğal ve sağlıklı günler diliyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Pin It