Diyet

Pirinç yutarak 2 ayda 14 kilo verin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Pandemi nedeni ile evlere kapandık ve yedik, içtik, oturduk. Durum böyle olunca fark etmeden aldık kiloları.  Evlere kapandığımız süreçte aldığımız kiloları hızlı ama çabasız bir şekilde vermek ister misiniz?  Evet dediğinizi duyar gibiyim.  O zaman pirinç yutarak zayıflama yöntemiz tam size göre! Güne pirinç yutarak başlarsanız iki ay içinde 14 kiloya veda edebilirsiniz.

Pirinç yutarak nasıl zayıflarım? sorusunu sormaya başladıysanız detaylara girmeye başlayabiliriz. Ben de bu yöntemle ilgili başlarda süphe duydum ama pirinç yutarak zayıflayanların yorumlarını okuyana size de fikir olsun diye paylaşmaya karar verdim.

Günde 1 pirinç tanesi ile başlıyoruz

Pirinç tansei yutarak zayıflama serüvenimize günde 1 pirinç tanesi yutarak başlıyoruz.  Pirinç ile zayıflama yöntemi aslında çok basit. 60 gün sürecek bu yöntemin iki aşaması var.  Birinci aşama ilk 30 günü, ikinci aşama son 30 günü kapsıyor.

Pirinç yutarak zayıflamaya ilk gün kalkar kalkmaz 1 adet pirinci 1 bardak ılık su ile yutarak başlıyoruz. Takip eden günlerde 30 gün boyunca her gün 1 adet pirinç arttırarak yutmaya devam ediyoruz.  30 gün bu şekilde devam ettikten sonra  ikinci aşamaya geçiyor ve her gün yuttuğumuz pirinç miktarını bir adet eksilterek devam ediyoruz. Böylece 60 günü geride bırakıyoruz. Diyet sürecinin sonunda iki ay içerisinde 8 – 14 kilo verdiğinizi göreceksiniz.

1 Yorum Var

  1. fatma şükran baykul Reply

    1 pirinçle zayıflama günlerinde harfiyen uuyacağımız şey sadece bunudur yani.. ne yiyip ne içeçeceğiz bundan hiç bahsedilmemiş..biraz tutarsız gibi geldi bana..cevap verilirse sevinirim..ve tatbik ederim
    sevgi ve saygılar….fatoş

Yorum Yaz

Pin It