Diyet

Haftada 3 kilo verdiren en basit tarif

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Haftada 3 kilo verdiren yöntem

Hepimiz hayatımızın bir evresinde kilo vermek isteriz. Kilolarımızla ilgili sorun yaşarız.  Az ya da çok hepimiz mutlaka kilo vermek isteriz ve genelde bu fazla kilolardan hızlı bir şekilde kurtulmak isteriz. Bugün hızlıca forma girmek isteyenler için kolay bir yöntemden bahsedeceğim.  Yazının devamında sizleri haftada 3 kilo zayıflatacak basit tarifi bulabilirsiniz.

Göbek, bel ve basen bölgesinde biriken bölgesel yağlar erirken bir tık daha zahmet ister. Farklı yöntemlerden oluşan destek ister. Bu bölgede biriken yağları karanfilli çay ile eritebilirsiniz. Elbette düzgün beslenme ve egzersiz yardımı ile.

Haftada 3 kilo verdiren karanfilli çay

Malzemeler
  • 4 su bardağı su
  • 1 adet çubuk tarçın
  • Yarım parmak boyutunda taze zencefil
  • 1 tatlı kaşığı karanfil
Hazırlanışı

4 bardak içme suyunu tencereye alarak kaynatın.  Diğer malzemeleri kaynayan suya ilave edin. 5 dakika kısık ateş üzerinde kaynamaya bırakın. 5 dakika sonra içeceğinizi cam bir sürahi içerine süzebilirsiniz.

Uygulanışı

Çayınız günlük kullanım için yeterlidir. Her gün taze olarak uygulamanız gerekiyor.  Hazırladığınız çayı ikiye bölün. Yarısını sabah kalkınca kahvaltıdan 30 dakika kadar önce için. Geriye kalanını da akşam yemeğinden 30 dakika kadar önce tüketin. Karanfil çayı kürünü 1 hafta düzenli olarak uygulayarak 1 ay ara vermeniz doğru bir uygulama olacaktır. Elbette yediklerinize dikkat etmeniz şartıyla kısa sürede kilo verdiğinizi göreceksiniz.

Yorum Yaz

Pin It