Diyet

5 adımda incecik bel

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
İncecik bel için

Bel ve göbek bölgesinde biriken fazlalıklardan şikayet edenler müjde!  1 haftada gözle görülür sonuçlara ulaştıracak 5 adımdan ve yağ yakan içecek tarifinden oluşan yöntemi sizler için derledik. 1 hafta gibi kısa sürede bile etkisini gösterecek bu bilimsel adımlar sayesinde kısa sürede incecik bel hayal değil.  Detaylar yazının devamında…

Göbek yağlarından ve bel bölgesinde biriken fazlalıklardan kurtulmak istiyorsanız günlük hayatınızda bazı ufak değişiklikler yapmanız gerekiyor. Bu değişiklikler ani ve sert geçişlere dayanmıyor. Kısacası gözünüz korkmasın. Etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış küçük değişiklikler sayesinde hızla forma girecek ve ince bir bele sahip olacaksınız.

İncecik bir bel için yapmanız gerekenler

Beslenme şeklinizde küçük değişiklikler yapın

Bel ve göbek bölgesinde biriken yağlardan kurtulmak için öncelikle beslenme şeklinizde değişiklikler yapmanız gerekiyor. Yağlı yiyeceklerden uzak durmakla işe başlamalısınız. Karbonhidratı kesmeyin. Makarna, pirinç gibi yiyeceklerin yerine  esmer pirinç, yulaf ve tam tahıl ve bakliyat  gibi karbonhidratları beslenmenize ekleyin.

Sindirim sisteminizi güçlendirin

Güçlü bir sindirim sistemi, ince bele açılan kapının anahtarıdır. Beslenmenize daha fazla lifli gıdalar ekleyin. Probiyotiklerden faydalanın.  Kefir, ev yoğurdu ve ev turşusu en iyi kaynaklardan sayılır. Beslenmenize mutlaka ekleyin.

Biraz egzersiz çok şey değiştirir

İnce bir bele sahip olmak istiyorsanız mutlaka egzersiz yapmanızı öneriyoruz. Bel incelten en iyi egzersiz yöntemi kardiodur.  Tempolu yürüyüşler, ter attıran tempolu egzersizler inanılmaz işe yarıyor. Günde 22 dakika ter attıran egzersiz mucize etkisi yaratır.

Bel incelten zencefilli içecek tüketin

Birazdan size tarifini vereceğim zencefilli içeceği her gün sabah tükettiğiniz zaman kısa sürede göbek ve bel yağlarınızdan kurtulacaksınız.  Güne zencefilli içecek ile başladığınız zaman metabolizmanız hızlanacak, sindirim sisteminiz güçlenecek ve yağ yakımınız hızlanacak.

Yağ yakan zencefilli içecek tarifi
  • Baş parmak boyutunda taze zencefil.
  • Yarım limon ve kabukları
  • 1 çay kaşığı bal
  • 1 su bardağı kaynar su

Rendelenmiş zencefil, limon kabuklarını,  limon suyunu ve balı bir bardağa alın. Üzerine kaynar su ilave edin. 3 dakika bekledikten sonra tüketin.  Aç karnına tükettikten sonra 22 dakika kardio yapın.  Bu sizin yeni alışkanlığınız olsun.

Bel bölgesine masaj yapın

İnceltici etkiye sahip masaj yağları ile her akşam belinize masaj yapmayı alışkanlık haline getirin.  Her akşam yapacağınız bölgesel masaj, belinizin incelmesine destek olacaktır.

Yorum Yaz

Pin It