Diyet

1 Gecede Zayıflatan Kür

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
1 Gecede Zayıflatan Kür

Yaz geldi ve kışın aldığımız kiloları verecek vaktimiz daraldı. Hızlı kilo vermek istiyorsanız birazdan size tarifini vereceğim doğal zayıflatan kür sayesinde bir gecede 1-3 kilo arası kilo verebilirsiniz.  Tamamen doğal ve hazırlaması kolay olan bu kürü acil eylem planınıza dahil etmenizi öneriyorum.

1 gecede zayıflatan kür malzemeleri

Daha zayıf ve fit görünmek hepimizin hayali. Peki bu hayali gerçeğe dönüştürmek birazdan vereceğim kür ile mümkün mü? Ever kesinlikle! Bu içeceği geceden hazırlayıp, ertesi gün içerisinde tükettiğiniz zaman sabah kalktığınızda kilo verdiğinizi mutlulukla göreceksiniz.

Malzemeler
  • 4 su bardağı içme suyu
  • 1 adet çubuk tarçın
  • 1 adet limon ( Kabuklarıyla)
  • 4 adet karanfil
  • 1 avuç maydanoz
  • 4-5 yaprak kadar taze nane
Hazırlanışı

Cam bir şişe içerisine suyu ekleyin. Suyun içerisine bir adet çubuk tarçın,  iyice yıkadığınız ve  kabukları ile dilimlediğiniz  1 adet limonu, 4 tane karanfili, iyice yıkadığınız maydanoz ve nane yapraklarını ilave edin. Zayıflatan kür tarifiniz hazır bile! Geceden hazırladığınız kürü sabaha kadar bekletin. Böylece malzemelerin faydaları suya tam olarak geçecektir. Sabah kalktığınızda hazırladığınız kürü gün içerisinde tüketin. Bu içecek sayesinde sabah 1 ile 3 kilo arasında kilo vereceksiniz. Vücudunuzda biriken ödemden kolaylıkla kurtulacaksınız.

Eğer düşük tansiyon probleminiz ya da sağlık sorunlarınız varsa bu 1 gecede zayıflatan kürü doktorunuza danışmadan uygulamamanızı öneriyorum.

Yorum Yaz

Pin It